Profesionálne a moderné webstránky šité na mieru zákazníka 

   

     Už dlhý čas sa venujem tvorbe profesionálnych a moderných web stránok. Stránky, ktoré tvorím sú presne šité na mieru zákazníka. Web stránka je najlepší spôsob propagácie.

 

Ako to celé prebieha?

 1. Komunikácia s klientom
 2. Analýza cieľovej skupiny
 3. Nazhromaždenie (formulácia) obsahu stránky
 4. Spracovanie štruktúry stránky
 5. Tvorba dizajnu
 6. Kódovanie (programovanie)
 7. Uzatvorenie projektu

 

Najnižšia cena za web stránky je 33 € a to za web vizitku.

 

Ak sa ešte stále neviete rozhodnúť, či chcete web stránku, určite si prečítajte „7 dôvodov, prečo by každá firma mala mať web stránku!“.

 

    Vzhľadom k tomu, že každá stránka je výnimočná aj cena bude pri každom projekte individuálna. Ak však chcete zistiť koľko by stála práve Vaša stránka, neváhajte a využite možnosť nezáväznej cenovej kalkulácie úplne zadarmo.

 

Články

01.01.2010 00:00
1. Neprenechajte miesto konkurencii! Väčšina firiem dnes pri hľadaní dodávateľov využíva internet. Ak ešte nemáte vlastnú web prezentáciu a Váš konkurent ju má, tak Váš konkurent získal konkurenčnú výhodu a pravdepodobne preberie možný obchod. Preto by ste nemali dlho čakať a byť Vy ten, koho...
01.01.2010 00:00
1. Kvalitný grafický dizajn, webdesign upútava návštevníkov stránok a zvyšuje dôveryhodnosť a imidž firmy. Pri návrhu dizajnu kladieme dôraz na dodržanie pravidiel použiteľnosti stránok. 2. Logická štruktúra stránok návštevníkov vhodne naviguje a umožňuje im jednoduchú a efektívnu orientáciu na...

Prečo sa rozhodnúť pre mňa?

 

 • Prehľadný grafický dizajn
 • Prístupnosť stránky
 • Rýchle načítanie stránky
 • Individuálny prístup ku každému zákaznikovi
 • Osobne poradenstvo
 • Komplexnosť služieb